BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prezervatyvai

Durex – tai patvarumas, patikimumas ir kokybė

prezervatyvai ● 2013-12-15

Šiomis dienomis prakalbus apie prezervatyvus, daugelis žmonių galėtų išvardyti galybę skirtingų gamintojų ir prekės ženklų, ir nors šiuolaikinė įvairių prekės ženklų pasiūla yra itin didelė, iš jų galima išskirti kelis prekės ženklus, kurie neabejotinai verti didžiausio mūsų visų dėmesio. Vienas iš aukščiausios klasės profesionalų šioje srityje yra Durex.
Jau ilgą laiką šios kompanijos gaminami prezervatyvai yra neatsiejami nuo kelių puikiai juos apibūdinančių žodžių (iš kurių ir yra sudarytas šio prekės ženklo pavadinimas) – patvarumas, patikimumas ir kokybė. Šie prezervatyvai pirmą kartą pradėti gaminti Jungtinėje Karalystėje 1929 m., vadinasi, ši kompanija turi jau beveik 85 metų patirtį, kurią tiesiogiai atspindi šio jos gaminamo produkto kokybė ir paklausa.
Didžiausią šių prezervatyvų populiarumą pasaulyje patvirtina jų gamybos ir pardavimų apimtys, nes kiekvienais metais pasaulyje jų pagaminama ir parduodama apie vieną milijardą. Daugelyje šalių (jau nekalbant apie jų kilmės šalį – Jungtinę Karalystę) šis prekės ženklas yra gerai žinomas ir laikomas vienu iš patikimiausių šios rūšies gaminių.
Kompanija, gaminanti šias apsaugos priemones, nuolat auga, tobulėja ir plečia savo gaminių asortimentą. Todėl čia negalima nepaminėti ir šios gamintojos atvirumo naujovėms, nes ir šiuo aspektu Durex prezervatyvai pirmauja ir nenusileidžia kitiems gamintojams. Būtent dėka didelės produkcijos įvairovės ir patikimumo ši kompanija tapo savo rinkos lydere. Kai kurie jos gaminami prezervatyvai (pvz., „Performa“) yra ne tik tvirti ir patikimi, bet ir padeda įveikti priešlaikinės ejakuliacijos problemas.
Be to, šių prezervatyvų gamintoja savo klientams gali pasiūlyti ypatingus įvairių formų ir paviršių prezervatyvus, sukeliančius malonesnius pojūčius, kartu nepamiršdama pasirūpinti ir tais savo klientais, kurie siekia natūralesnių pojūčių.
Anksčiau prezervatyvų pirkimas parduotuvėse ar vaistinėse buvo labai nemaloni ir nepatogi procedūra, kurios daugelis vengdavo. Tačiau laikai keičiasi ir šiandien realybė jau kitokia. Šiuolaikiniai žmonės yra kur kas atviresni ir supranta prezervatyvų vertę ir naudą visuomenei. Už tai galime padėkoti Durex kompanijai, kuri dešimtmečius yra kartu su mumis ir leidžia pajusti tikrus meilės malonumus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Durex – tai patvarumas, patikimumas ir kokybė"

Rašyti komentarą