BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prezervatyvai

Kodėl prezervatyvai internete pigesni?

prezervatyvai ● 2012-11-13

Prezervatyvai yra tikrai populiari prekė. Prezervatyvais naudojasi dauguma porų, taigi normalu, kad esant tokiai didelei paklausai, prezervatyvus galima įsigyti net elektroninėse parduotuvėse. Kadangi tai atsakingas ir svarbus pirkinys, kai kuriems žmonėms neramu, kodėl perkami prezervatyvai internete kainuoja gerokai mažiau. Dauguma pirkėjų jaudinasi, kad žemesnė kaina gali reikšti prastą kokybę. Šį gandą kaip įmanydamos bando paneigti el. parduotuvės, argumentuodamos, kodėl šių prekių internetu galima įsigyti smarkiai pigiau nei parduotuvėse ar vaistinėse.

Mažos parduotuvės išlaikymo išlaidos

Parduotuvės internete tai nėra didieji prekybos centrai, kurie turi išlaikyti milžiniškas patalpas, daug darbuotojų, gerą išvaizdą. Visi šie dalykai brangiai kainuoja ir tai be abejo įtakoja prekių kainas. Kadangi internetinės parduotuvės turi gerokai mažiau išlaidų, nes nereikia rūpintis visais šiais paminėtais dalykais, todėl jos gali pasiūlyti pigesnes prekes.

Įpakavimo kaina

Perkant prezervatyvus vaistinėje ar prekybos centre, jie yra  supakuoti pakuotėse po kelis. Internetinėse parduotuvėse dažniausiai prezervatyvai parduodami po vieną. Tai reiškia, kad Jums nereikia papildomai mokėti už gražią dėžutę, kurią šiaip ar taip išmesite. Taigi vieno internetu įsigyto prezervatyvo kaina patrauklesnė nei nupirkto iš parduotuvės

Kodėl verta pirkti prezervatyvus internetu?

Nes apsipirkimas internetu yra puiki galimybė produktyviai naudoti savo laiką. Jūs galite įsigyti norimas prekes net neišeidami iš namų, be to galite leisti sau per trumpą laiko tarpą apžvelgti ne vieną internetinę parduotuvę. Internetinėje parduotuvėje Jūs galite apsilankyti bet kuriuo paros metu. Tai ypač patogu. Galite apsipirkti ryte gerdami kavą ar vakare prieš einant miegoti. Ir svarbiausia, kad pirkiniai pristatomi tiesiai Jums į namus. Jums dėl nieko nereikia rūpintis. Siunčiamos prekės įpakavimas atrodo konfidencialiai ir Jums nereikia jaudintis, kad visi pašto darbuotojai pamatys, jog perkate prezervatyvus. Tai netgi puikus būdas įsigyti prezervatyvų drovesniems pirkėjams. Būtent taip dažniau prezervatyvus mėgsta pirkti moterys.

Pirkti internetu visada yra patogu ir greita, o tiems, kurie jaudinasi dėl kokybės, reiktų pagalvoti, jog prezervatyvai internete parduodami jau ne pirmus ir ne antrus metus. Jei šios prekės iš ties būtų nekokybiškos ir nepasiektų pirkėjų, apie tai kalbos internete pasklistų žaibišku greičiu.

<!–[if !mso]> <! st1\:*{behavior:url(#ieooui) } –>

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Kodėl prezervatyvai internete pigesni?"

Rašyti komentarą