BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prezervatyvai

Moteriški prezervatyvai - naujiena?

prezervatyvai ● 2012-11-07

Ne naujiena, kad prezervatyvai yra mėgiami ne visų vyrų. Dažnai forumuose suaugusiems kyla diskusijos dėl apsaugos sekso metu. Kas turėtų saugotis: moteris ar vyras? Daugelis moterų sutiks, kad vyras, kadangi prezervatyvai taip nekenkia organizmui, kaip populiari moteriška kontracepcija - hormoninės tabletės. Tačiau jau ne pirmi metai rinkoje atsiradę moteriški prezervatyvai. Tai alternatyva moterims, kurios nenori gerti tablečių, tačiau mėgsta visada būti užtikrintos dėl saugumo.

Daugelis moterų dar nežino apie šią apsisaugojimo priemonę, nors Lietuvoje tai jau ne naujiena. Moteriškas prezervatyvas yra panašus į vyrišką, jo patikimumas siekia 95 - 98 proc., jis apsaugo nuo lytiškai plintančių ligų, taip pat ir AIDS. Pagrindinis vyriškų ir moteriškų prezervatyvų skirtumas - moterims skirtas prezervatyvas gerokai erdvesnis. Jis pagamintas iš nitrilo, todėl puikiai tinka naudoti su vandens ir aliejaus pagrindo lubrikantais. Moteriško prezervatyvo abiejuose galuose yra po žiedą, vienas iš jų uždaras - skirtas įkišti į makštį, kitas atviras.

Kodėl verta naudoti?

Moteriški prezervatyvai ypač naudingi moterims, norinčioms pačioms kontroliuoti lytinio akto saugumą. Prezervatyvas gali būti įdedamas dar prieš sueitį, todėl jo naudojimui nereikalinga pilna vyriška erekcija. Be to, nėra trukdomas lytinis aktas.

Tai puikus būdas apsisaugoti, kai vyras pamiršta ar atsisako naudoti vyrišką prezervatyvą.

Moteriškas prezervatyvas yra itin plonas ir bekvapis, todėl naudojimo metu nesukelia nepatogumų.

Tai puiki išeitis mylintis mėnesinių metu ar ką tik pagimdžius. Būtent dėl šios moteriškų prezervatyvų savybės moterys dažniausiai ir renkasi šios priemonės naudojimą.

Kokie trūkumai?

Atviras žiedas, kuris lieka makšties išorėje, yra matomas, todėl tai gali priversti jaustis kiek nepatogiai.

Lytinio akto metu prezervatyvas gali pradėti skleisti garsus. Tam įveikti puikiai padeda didesnis kiekis lubrikanto.

Šis prezervatyvas yra kiek brangesnis nei vyriškas.

Pirmus kartus gali būti kiek sudėtinga įsidėti prezervatyvą į makštį.

Kam reikalingi tokie prezervatyvai?

Dažnai šią apsisaugojimo priemonę renkasi ne tik moterys, turinčios ne vieną partnerį, bet ir tos, kurios propaguoja tik saugų seksą. Kitą nuomonė, kad tai dar vienas moterų noras lygiuotis  į vyrus ir būti kuo mažiau nuo jų priklausomomis. Gal ir čia yra šiek tiek tiesos. Nors dar nedaugelis moterų žino, kad yra moteriški prezervatyvai, jų be didelio vargo jau senokai galima įsigyti bet kurioje Lietuvos vaistinėje ar inernetu www.prezervatyvai.net.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Moteriški prezervatyvai - naujiena?"

Rašyti komentarą