BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prezervatyvai

Nuomonė: Prezervatyvai – nepatikima apsaugos priemonė?

prezervatyvai ● 2013-01-17

Dažnos reklamos ir patarimai internete skatina užsiimti saugiu seksu. Tokių santykių praktikavimas padeda apsaugoti sveikatą ir išvengti didelio įsipareigojimo. Viskas skamba tiesiog puikiai, tačiau dažnai prezervatyvai sulaukia priešiškumo. Kalbos apie netikėtą nėštumą ar įvairias ligas gąsdina ir formuoja neigiamą požiūrį į kontraceptines priemones. Tad kaip yra iš tikrųjų? Ar tai tik pigi, pelno siekianti prekė, o gal efektyvi apsaugos priemonė?
Prieš porą dešimtmečių dėl prezervatyvo kokybės dar buvo galima ginčytis, tačiau šiandien jie gaminami iš itin tvirtų medžiagų, kas lemia efektyvumą ir saugumo pojūtį kiekvieno lytinio akto metu. Tiesa, yra daug pigių ir nekokybiškų kontraceptinių priemonių, todėl prieš perkant, derėtų susipažinti su gamintojų kompanija ir jų produkcija.

Prezervatyvai internetu suteikia puikią kontraceptinių priemonių įsigijimo alternatyvą. Čia platus kokybiškų prekių pasirinkimas atvers duris kiekvienam smalsuoliui. Deja, net ir iš kokybiškų žaliavų pagaminta prekė gali nuvilti klientą, tad kokios kitos priežastys?
Statistikos duomenys rodo, jog net 99 procentai atvejų patvirtina, jog tinkamai naudojami kontraceptikai padeda apsisaugoti nuo įvairių ligų. Nėštumo išvengimas taip pat prisideda prie šių rodiklių. Tačiau netikėtumų riziką žymiai padidina netinkamas šių priemonių naudojimas. Prezervatyvai apsaugos tik tada, jei juos naudosite pagal paskirtį. Dažnai nusiskundimai ir atsiliepimai internete rodo, jog asmenys kritikuoja šias apsaugos priemones vien dėl to, jog nesugeba tinkamai jomis naudotis.
Kokybė ir tinkamas naudojimas – dvi nepaprastai svarbios savybės, užtikrinančios sveikatos saugumą. Deja, kaip ir kiekviena prekė, apsaugos priemonės taip pat turi specialias laikymo sąlygas. Pirmiausia prieš pirkdami įsitikinkite, jog pakuotė nepažeista ir yra saugi. Tai svarbus žingsnis kokybiško prezervatyvo pasirinkimui. Rekomenduojama jo nelaikyti ryškioje saulės šviesoje ar tokiose vietose, kaip galinė džinsų kišenė. Visa tai tik paskatina latekso efektyvumo blėsimą.
Prezervatyvai lytinių santykiu metu apsaugo tik įvykdžius šiuos reikalavimus. Na, o jeigu vis dėlto laikantis visų reikalavimų apsaugos priemonė plyšo, galbūt pernelyg intensyviai užsiiminėjote seksu? Dantys ar kiti aštrūs daikčiukai taip pat gali pažeisti prezervatyvo sienelę.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2) : "Nuomonė: Prezervatyvai – nepatikima apsaugos priemonė?"

1 | spokas27

2013-01-17 ● 16:08

Taip kad naudokite prezervatyvus, kad nebūtų netyčiukų ir kad pas daktarą nereiktu eiti ir kelnių mautis :)

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

2 | Ignas

2013-10-28 ● 08:32

Reikia rinktis kokybiškus, nepagailėt pinigėlių ir nebus jokių problemų.

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą