BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prezervatyvai

Pigūs prezervatyvai internete

prezervatyvai ● 2013-02-23

pigūs prezervatyvaiPrezervatyvai – prabanga! Tokį pareiškimą kartais tenka išgirsti iš itin „taupių” jaunuolių. Ar tikrai tai prabangos prekė? O gal čia tik kasdieninė prekė, kuriai pinigų paprastai neskaičiuojame?

Prezervatyvai kainuoja 50 centų už vienetą. Nesate girdėję tokios kainos? Na, tai ne Durex prezervatyvai, kurių 30% kainos yra už plačiai išreklamuotą prekės ženklą. Tai paprasti prezervatyvai, turintys visus reikalingus sertifikatus ir pripažįstami, kaip atitinkantys visas saugumo normas Europos Sąjungoje. Pigūs prezervatyvai dar nereiškia, kad jie nekokybiški. Tiesiog mažiau investuojama į pakuotes, prekės ženklo populiarinimą ir aktyvias rinkodaros priemones, o dirbama su el. parduotuvėmis ir vaistinėmis, bei kitais prekybos taškais tiesiogiai.

Iš kur tokia kaina? Atsiverčiame interneto parduotuvę www.prezervatyvai.net ir susirandame pigiausią prekę už 0,69 Lt. Prie jos parašyta, kad perkant 100 vienetų ir daugiau, vieneto kaina – 0,49 Lt. Taigi, šimtas prezervatyvų – 50 litų.

Dabar lieka susiskaičiuoti, ar apsimoka tokį kiekį pirkti. Jei reikalingas vienas prezervatyvas per mėnesį, tada tikrai ne, nes prezervatyvai turi savo galiojimo laiką, kuris paprastai yra metai ar dveji. Jei per mėnesį prezervatyvo reikia bent 10 kartų, o kartais per naktį ir po pora kartų, viskas, investicija atsipirks, nes išeikvosite šimtą per pusę metų.

Pliusų yra ir daugiau, nes namuose visada turėsite atliekamų prezervatyvų, tad galėsite juos „paskolinti“ ir draugams, jei iškils toks reikalas… Turėdami kalną prezervatyvų jausitės labiau užtikrinti ir apsaugoti.
Pigūs prezervatyvai perkami internetu, nes vaistinėje tokių kainų negausite. Be to vaistinė gali tokio kiekio ir neturėti tuo metu. Be to išlaikomas konfidencialumas, nes pirkdami 100 vnt. sargių vaistinėje galite sulaukti įvairių replikų apie potenciją ir „galią“. Aišku, tai nėra labai malonu, tačiau ne kas dieną tenka stebėti, kaip kažkas perka 100 prezervatyvų.

Ar 50 centų yra daug? Paskaičiuokite, kiek kainuoja jūsų kavos puodelis? Kava juk turi narkotinių medžiagų, ji geriama su cukrumi, kuris kenkia kraujotakos sistemai, o dar neaišku kokį vandenį geriate. Sumokate 50-80 centų už savo kavos puodelį, kuris kenkia, o prezervatyvai ne tik kad nekenkia, bet dar ir saugo nuo ligų ir nepageidaujamo nėštumo… Tikra nauda. Galima sakyti, kad prezervatyvai yra savotiškas draudimas, kuris kainuoja mažiau nei 50 centų per dieną.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Pigūs prezervatyvai internete"

Rašyti komentarą