BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prezervatyvai

Prezervatyvai internetu

prezervatyvai ● 2012-11-05

El. prekyba Lietuvoje klesti. Internetu galima pirkti beveik viską, kas susiję su meile, erotika ir intymiaja gyvenimo puse - meilę ir draugystę (mokamose pažinčių tarnybose), seksualius naktinukus bei išskirtinį apatinį trikotažą, įvairius žaisliukus, dovanas, o taip pat ir prezervatyvus. Prezervatyvai internetu yra itin paklausūs. Kodėl?

Prisiminkime vieną komedijinį rusų serialą, kuriame du paaugliai vis bando vaistinėje nusipirkti prezervatyvų. Jiems gana sunkiai sekasi, nes ir gėda, ir vaistininkė užduoda klausimus, į kuriuos jie atsakymo neturi. Komiška situacija. Būtų naivu tikėtis, kad ši situacija yra tik filmo kūrėjų ir humoristų fantazijos vaisius. Tokių situacijų herojais esame tapę ir mes patys. Prezervatyvus vaistinėje pirkti nejauku dėl vaistininko ar aplinkinių reakcijos. Perkant prezervatyvus internetu, jokių pašalinių nėra ir jokios reakcijos į perkamą prekębūti negali - tiesiog užsisakai pakuotę, susimoki pinigus, ir lauki pristatymo. Jokių klausimų, jokių žvilgsnių ir šnabdžėjimosi.

Prezervatyvai internetu parduodami pigiau, nei parduotuvėje dėl klasikinių priežasčių - el. parduotuvė taupo kaštus tiek logistikos, tiek personalo bei patalpų nuomos srityse, todėl jų kaina yra mažesnė.

Dar viena priežastis, dėl kurios vertėtų prezervatyvus pirkti internete yra didesnis asortimentas. Meilė - nėra rutina. Su rutina ji gęsta, tad ją paįvairinti galima nors ir mažiausiais pasikeitimais. Toks pasikeitimas ir yra prezervatyvas, kuris gali būtį įvairių spalvų, skonių, paviršiaus struktūros. Visa tai gali būti išnaudojama kitokiems pojūčiams ir santykiams gerinti. Internete galima rasti tiek klasikinių prezervatyvų, tiek išskirtinių ir labai originalių priemonių, kurios meilės naktį gali padaryti įsimintiną ir turiningą. Tai padeda santykiams, o kainuoja ne per daugiausiai.

Prezervatyvai - viena iš kontraceptinių priemonių, kurių kokybė gali nulemti viso likusio gyvenimo eigą, dėl to reiktų rinktis tik patikimus gamintojus (pavyzdžiui, Durex). Kokybė yra labai svarbu jais prekiaujant internetu. Tinkamai išsirinkti prezervatyvai geriau apsaugos nuo nepageidaujamo nėštumo ir kai kurių venerinių ligų.

Kas turėtų pasirūpinti prezervatyvais? Internetu prekiaujama tiek vyriškais, tiek moteriškais prezervatyvais, tad į šį klausimą gali atsakyti tik ta pora, kuriai prezervatyvų reikia. Aišku, džentelmenams šioje srityje - pirmenybė ;)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Prezervatyvai internetu"

Rašyti komentarą