BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prezervatyvai

Kodėl prezervatyvai internetu tokie populiarūs?

prezervatyvai ● 2012-11-13

Nereikia diskutuoti, kodėl prezervatyvai yra tokia populiari prekė. Tačiau verta aptarti, kad vis populiaresni tampa prezervatyvai internetu. Atsidaro vis daugiau parduotuvių internete, kuriose galima įsigyti pačių įvairiausių gamintojų ir rūšių prezervatyvų už itin patrauklią kainą. Jei dar nesinaudojate šia galimybe, naudinga būtų sužinoti, kas visgi lemia internetinių prezervatyvų parduotuvių populiarumą.

Galite sau leisti neskubėti

Pirkdami prezervatyvus parduotuvėje ar vaistinėje, greičiausiai nesugaištate tam daug laiko. Ilgai nestoviniuojate ir neskaitote etikečių. Internetinėje parduotuvėje neskubėdami galite apžiūrėti visas siūlomas prekes, paskaityti aprašymus ir atsiliepimus.

Galite pirkti dideliais kiekiais

Jei pirkdami prezervatyvus vaistinėje, renkatės jų tik „tam kartui”, tai apsipirkdami internetu, galite įsigyti tiek prezervatyvų, kad Jums jų užteks ilgesniam laikui. Parduotuvėje pirkti didelį kiekį prezervatyvų gali būti nesmagu ir nepatogu, o užsisakius internetu, nekyla papildomų nepatogumų. Visos prekės atkeliaus tiesiai į Jūsų namus.

Didelis prekių pasirinkimas

Internetinės parduotuvės dažniausiai siūlo itin platų prezervatyvų pasirinkimą. Čia galite rasti ne tik įvairiausių firmų, bet ir rūšių prezervatyvų. Vaistinėje ar prekybos centre dažniausiai siūlomi kelios populiariausios prezervatyvų rūšys, o internete sau tinkančių prekių ras net patys išrankiausi.

Kokybė

Kartais žmonės nedrįsta pirkti prezervatyvų internetu, nes bijo, jog prekės bus nekokybiškos. Tačiau taip galvoti nereikėtų. Dauguma internetinių parduotuvių siūlo prekes, pažymėtas CE ženklu, o tai reiškia, jog Jūsų įsigyti prezervatyvai tikrai bus patikimi ir kokybiški.

Konfidencialumas

Dar viena priežastis pirkti prezervatyvus internetu - konfidencialumas. Nedrąsiems žmonėms pirkti prezervatyvus viešoje vietoje gali būti kiek nesmagu, todėl internetinės prezervatyvų parduotuvės jiems - puikus pasirinkimas. Būtent šia galimybe gali pasinaudoti ir moterys, kurios nedrįsta pirkti prezervatyvus parduotuvėse, tačiau nori būti garantuotos dėl saugaus lytinio akto.

Kaina

Internetu prezervatyvai dažniausiai parduodami vienetais. O tai reiškia, jog Jums nereikia papildomai mokėti už gražią pakuotę, todėl vieneto kaina yra gerokai žemesnė nei vaistinėje ar prekybos centre.

Prezervatyvai internetu yra puiki galimybė pasirūpinti apsaugos priemonėmis neišeinant iš namų. Toks apsipirkimas ne tik taupo Jūsų laiką ir jėgas, bet ir suteikia galimybę įsigyti daug ir įvairių prekių, kurių nerasite vaistinėje ar paprastoje parduotuvėje.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Kodėl prezervatyvai internetu tokie populiarūs?"

Rašyti komentarą