BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prezervatyvai

Prezervatyvai. Tiesa ir mitai

prezervatyvai ● 2012-11-09

Prezervatyvai - viena populiariausių apsisaugojimo priemonių lytinio akto metu. Vis dažniau ir laisviau sklando nuomonės, kad vyrai visgi itin nekenčia šių daikčiukų. Gal dėl šios priežasties sklando tiek mitų ir legendų apie prezervatyvus, jų naudojimą ir ypatybes.

  • Dvigubai daugiau - dvigubai geriau. Yra manančių, jog užsidėjus du prezervatyvus, apsauga taip pat padidėja dvigubai. Bet tai skaudi netiesa, vienas prezervatyvas yra pakankamas kiekis apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo. Dviejų prezervatyvų vienu metu naudoti ne tik nepatariama, tai gali padidinti nuslydimo įplyšimo tikimybę.
  • Prezervatyvas - vyrų atsakomybė ir reikalas. Kodėl? Ar prezervatyvai moterims neparduodami? Teigiama, kad trečdalį prezervatyvų nuperka būtent dailiosios lyties atstovės. Jei prezervatyvą dėvi vyras, nereiškia, kad moteris neturi rūpintis sekso saugumu.
  • Vazelinas - puikus pagalbininkas. Jei manote, kad sutepus prezervatyvą vazelinu, pagerinsite slydimą ir pojūčius - smarkiai klystate. Atvirkščiai, vazelinas gali sukurti didesnę tikimybę prezervatyvui suplyšti.
  • Prezervatyvai skirti tiems, kurie nemėgsta romantikos. Yra galvojančių, kad prezervatyvo užsidėjimas išsklaido visą aistrą ir nusiteikimą. Argi? Juk užsidėti prezervatyvą trunka vos keliolika sekundžių. Ar per tiek laiko dings Jūsų noras mylėtis?
  • Moterys alergiškos prezervatyvams. Patiems prezervatyvams alergiškų žmonių nėra. Yra moterų, kurios alergiškos lateksui, tokiu atveju tereikia naudoti prezervatyvus, pagamintas iš kitos medžiagos.
  • Dažnai plyšta. Netiesa. Prezervatyvas plyšta tik tada, kai yra naudojamas netinkamai, pvz., netaisyklingai uždėtas. Ši apsisaugojimo priemonė gaminama iš itin tamprios medžiagos ir šiaip sau neplyšta.
  • Mylėtis su prezervatyvu - kaip maudytis duše su rūbais. Prezervatyvas yra toks plonas, iš tiesų yra beveik nejuntamas. Todėl teiginys, kad prezervatyvas sumažina malonumą yra visiškas melas.
  • Santuokoje prezervatyvai nereikalingi. Kai kurie žmonės teigia, jog gyvenant santuokoje ir būnant ištikimiems, prezervatyvų naudoti jiems nereikia, nes nėra tikimybės kažkuo užsikrėsti. Toks elgesys gana rizikingas, kadangi lytiškai plintančiomis ligomis galite užsikrėsti įvairiose viešo naudojimo vietose: tualete, duše, pirty ar baseine.
  • “Nelygių” prezervatyvų naudojimas suteikia daugiau malonumo. Šis mitas yra iš dalies suprantamas. Vien mintis, kad partneris dėvi tokį prezervatyvą, moterį gali smarkiau sujaudinti, bet kad būtent dėl to ji jaus didesnį malonumą, mažai tikėtina. Juk daugiausia priklauso nuo pačios technikos ir partnerio. O faktas, kad toks prezervatyvas vyrui papildomo malonumo neteikia - tiesiog neginčijamas.
  • Mylėtis su prezervatyvais skausminga. Kartais teigiama, jog sekso metu naudojant prezervatyvą, moteriai skauda. Ar dėl to kaltas prezervatyvas? Ne. Jei moteris nėra pakankamai susijaudinusi ar dar nepasirengusi mylėtis, dėl to nereikia kaltinti prezervatyvų.

Prezervatyvai turi daugiau teigiamų, nei neigiamų savybių. Juk būtent jie apsaugo nuo lytiškai plintančių ligų, tarp jų ir ŽIV.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Prezervatyvai. Tiesa ir mitai"

Rašyti komentarą