BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prezervatyvai

Prezervatyvai tinka ir suknelėms kurti

prezervatyvai ● 2012-12-28

Labai netradiciškas dizainas. Šokiruojanti mada. Nepadorumo viršūnė! Nesąmonė… - pasakytų žmonės gatvėje pamatę štai tokią suknelę. Ji neatrodo kažkuo išskirtinė, tačiau įsižiūrėję iš arčiau pamatysite, kad ji pagaminta iš itin netradiciškos medžiagos.

Iš tikrųjų, tai drąsus bandymas pritraukti daugiau dėmesio į AIDS keliamas problemas. Šios suknelės autorė - Nguyen Minh Tuan yra vieno Chošimino universiteto dizaino specialybės studentė Vietname, kuri tokiu būdu nusprendė atkreipti dėmesį į vis aktualesnes AIDS sukeliamas problemas ne tik Azijoje, bet ir pasaulyje.

Atrodo, kad jai tai visai neblogai pavyko. Suknelė buvo pristatyta gruodžio 1 d. - AIDS dieną. Ji pagaminta iš 700 išskleistų prezervatyvų

Bandymai gaminti sukneles iš prezervatyvų nėra kažkokia naujiena. Tai dažniausiai daro dizaino mokslų studentai arba moksleiviai per mokykloje vykstančius mados tematikos renginius, kuomet bandoma sukurti originalius rūbus iš netradicinių medžiagų.

Štai keletas tokių suknelių pavyzdžių, sukurtų kitose pasaulio šalyse:

Panaudojami ne tik balti ar permatomi prezervatyvai, bet ir įvairiausių spalvų. Gaila, kad internetu neina perduoti tokios suknelės kvapo, nes spalvoti prezervatyvai dažniausiai būna ir su kažkokiu specifiniu skoniu, kuris išgaunamas tam tikrų ekstraktų lubrikante pagalba. Lubrikantas skleidžia ir kvapą, tad pro šalį praėjus taip apsirengusiai merginai, būtų įdomu, kaip kvapų puokštė paveiktų žiūrovus…

Prezervatyvai yra tinkami rūbams kurti dėl savo patvarumo ir originalios formos. Išskleisti prezervatyvai sudaro plačias juosteles su žiedais gale, todėl galimos įvairios kompozicijos ir elementai.

Tiesa, tai ne gatvės mada, nors bandymų puoštis prezervatyvais nuolatos pasitaiko šiuolaikiniuose mergvakariuose ieškant originalesnio ir labiau šokiruojančio būdo atkreipti į savo vakarėlį dėmesį. Kartais apsiribojama tik prezervatyvų pakuotėmis, kaip dekoracijos priemonėmis, tačiau spalvingi latekso prezervatyvai kur kas daugiau dėmesio patraukia išskleisti.

Lateksas, kaip medžiaga jau kuris laikas yra naudojamas tam tikrų rūbų gamyboje, tad medžiagiškumo prasme tai nėra didelė naujiena… Bet kuriuo atveju prezervatyvų suknelė ar papuošimai yra labai netradiciški ir patraukiantys akį. O tai gali būti išnaudojama ne tik siekiant pasipuikuoti, bet ir kilnių tikslų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) : "Prezervatyvai tinka ir suknelėms kurti"

Rašyti komentarą